جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

امام خمینی (ره) شخصیتی بین المللی و تاثیرگذار بود - نمایش محتوای خبر

 

 

امام خمینی (ره) شخصیتی بین المللی و تاثیرگذار بود

امام خمینی (ره) شخصیتی بین المللی و تاثیرگذاربود

امام خمینی (ره) شخصیتی بین المللی و تاثیرگذار بود

آیت الله اراکی : امام خمینی (ره) شخصیتی بین المللی وتاثیرگذار بود که توانست دل های بسیاری را از سراسر جهان مجذوب خود کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک ؛ آیت الله اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری در نشست شورای اداری شهرستان خمین با اشاره به شخصیت والا و تاثیرگذار امام راحل گفت : گذر زمان زوایای شخصیت حضرت امام خمینی (ره) را بیش از پیش نمایان ساخت و عظمت این شخصیت بزرگ را ثابت کرد.
وی با اشاره به بیداری اسلامی بعد از انقلاب اسلامی ایران گفت : موج بیداری اسلامی پس از انقلاب اسلامی نیز نتیجه عدالت خواهی و خیزش ملت ایران اسلامی به رهبری حضرت امام راحل (ره) بود.
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی افزود : حضرت امام(ره) شخصیتی بین المللی و تاثیرگذار در دنیا بود که با شخصیت والا و ارزشمند خود توانست دل های زیادی را مجذوب خود کند.
آیت الله اراکی در ادامه با اشاره به اینکه خمین باید به عنوان قطب گردشگری انقلاب اسلامی معرفی شود گفت : موزه تاریخ انقلاب اسلامی باید در خمین دایر شود تا مردم جهان با حضور در این شهرستان تاریخ ایران را مرور کنند و با حضور گردشگران بتوانیم کمک بزرگی به اقتصاد این شهرستان کنیم.
وی در پایان خواستار توجه ویژه مدیران به زادگاه امام خمینی (ره ) و ارائه راهکار برای حل مشکلات اقتصادی این منطقه شد.
در ادامه امام جمعه و فرماندار خمین بر رفع مشکلات شهرستان با تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد کارگاهای کوچک و زود بازده تاکید کردند.