حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۷

امام جمعه اراک: راهپیمایی روز قدس نشانه وفاداری مردم به آرمان های انقلاب - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه اراک: راهپیمایی روز قدس نشانه وفاداری مردم به آرمان های انقلاب

شناسه : 354728306

امام جمعه اراک: راهپیمایی روز قدس نشانه وفاداری مردم به آرمان های انقلاب

امام جمعه اراک: راهپیمایی روز قدس نشانه وفاداری مردم به آرمان های انقلاب

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: راهپیمایی با عظمت روز قدس نشانگر پایبندی مردم به نظام و رهبری و آرمان های امام راحل و انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک ؛ نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: راهپیمایی با عظمت روز قدس نشانگر پایبندی مردم به نظام و رهبری و آرمان های امام راحل و انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نمازجمعه اراک افزود : با این انسجام و همدلی که میان مردم و رهبری وجود دارد، تمام توطئه های آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی و هم پیمانانشان در منطقه بی اثر است.

امام جمعه اراک ضمن تقدیر از مردم برای حضور در راهپیمایی باشکوه روز قدس گفت : مردم با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس از شرف و عزت خود و نظام دفاع کردند و با ابزار وجود پر قدرت مردم در صحنه امروز یک بار دیگر قدرت نظام در برابر دشمنان خبیث به نمایش گذاشته شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: با این حضور موثر جبهه مقاومت احساس غرور می کند و موجب رضایت قلب نازنین امام عصر(عج) خواهد شد.

وی ادامه داد: با این گستردگی و عظمت در راهپیمایی روز قدس، دشمنان، آمریکایی ها، مزدورهایشان و سایت ها و شبکه های معاند چه می خواهند بگویند؟ دشمنان ببینند که این ملت ۸۰ میلیونی برای دفاع از شرف خود، اثبات وفاداری به نظام و رهبری و برای دفاع از اولین قبله مسلمین چگونه به میدان آمده اند.

امام جمعه اراک در ادامه عنوان کرد: این مردم و ملت وفادار آمدند تا بگویند در برابر قدرت های اهریمنی نمی ترسیم. ما در برابر تهدید هایی که از سوی دشمنان به سمت ما می آید هراسی نداریم و احساس ضعف نمی کنیم.