رونق تولید ملی | جمعه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

آمادگی 39 پایگاه اورژانس استان مرکزی برای امداد نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی 39 پایگاه اورژانس استان مرکزی برای امداد نوروزی

شناسه : 358573454

آمادگی 39 پایگاه اورژانس استان مرکزی برای امداد نوروزی

در آستانه عید نوروز 39 پایگاه اورژانس در پایگاه های شهری و جاده‌ای استان مرکزی برای امداد نوروزی آماده ارایه خدمات هستند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: در آستانه عید نوروز 39 پایگاه اورژانس در پایگاه های شهری و جاده‌ای استان مرکزی برای امداد نوروزی آماده ارایه خدمات به هموطنان هستند.  

دکتر بهرامی با اعلام اینکه بالگرد اورژانس هوایی نیز در تعطیلات نوروزی خدمات رسانی  می کنند افزود: آمبولانس های اورژانس استان در سطح جاده‌های استان مرکزی تردد دارند و در تعطیلات نوروز از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر و17 تا 20 در حاشیه جاده‌های استان مرکزی هستند.
وی گفت: طرح ستاد نوروزی اورژانس استان از امروز 25 اسفند آغاز شده و تا 17 فروردین ماه سال آتی ادامه دارد.
دکتربهرامی افزود: بهداشت سلامت و محیط زیست از 10 کمیته‌ زیرمجموعه ستاد خدمات سفر استان مرکزی است که مسؤولیت آن برعهده دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: سه هزار و 592 ماموریت امدادرسانی در نوروز سال گذشته و در طرح سلامت اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان انجام شد که در راستای آن سه هزار و 592 مصدوم خدمات امدادی دریافت کردند.
15 پایگاه امداد 115 در استان مرکزی دایر است.
6 هزار و 400 کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهارهزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده و روزانه حدود 490 هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای این استان تردد می کنند.