رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

آمادگی کامل نیروی انتظامی استان به‌ منظور برقراری امنیت در دور دوم انتخابات مجلس - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی کامل نیروی انتظامی استان به‌ منظور برقراری امنیت در دور دوم انتخابات مجلس

آمادگی کامل نیروی انتظامی استان مرکزی به‌منظور برقراری امنیت در دور دوم انتخابات مجلس

آمادگی کامل نیروی انتظامی استان به‌ منظور برقراری امنیت در دور دوم انتخابات مجلس

رمانده انتظامی استان مرکزی گفت: نیروی انتظامی استان مرکزی، تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه‌ بهتر دور دوم انتخابات در محیطی امن را تدوین کرده است.

سرهنگ کیومرث عزیزی با اشاره به تمهیدات نیروی انتظامی استان به‌منظور برگزاری مناسب مرحله دوم انتخابات در استان اظهار داشت: با توجه به اینکه در سه حوزه انتخابیه، اراک- خنداب- کمیجان، ساوه- زرندیه و شازند انتخابات مجلس شورای اسلامی به دور دوم کشیده شد، در این سه حوزه انتخابیه در مجموع 708 شعبه اخذ رای مستقر می‌شود.

وی افزود: نیروی انتظامی استان تمهیدات لازم به‌منظور برقراری امنیت در انتخابات را انجام داده و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای هر صندوق سه نیروی پلیس درنظر گرفته شده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: از هفته‌های گذشته، فعالیت‌های کاندیداهایی که به دور دوم انتخابات راه یافته‌اند توسط نیروی انتظامی رصد می‌شود و تخلفات مشاهده شده به ستادهای آنها تذکر داده شده است.

سرهنگ عزیزی خاطرنشان کرد: همچنین در صورت مشاهده تخلفاتی که نیاز به بررسی بیشتر داشته‌اند، موضوع به مقامات قضایی و ستاد نظارت بر انتخابات استان ارجاع داده شده است، بیشتر تخلفات نیز در حوزه اندازه عکس‌های تبلیغاتی و زدن بنر در کنار ستادهای انتخاباتی رقیب بوده است.

وی بیان داشت: ماموارن انتظامی استان در کنار ستاد نظارت بر انتخابات استان به تمامی تخلفات و امور مربوط به انتخابات رسیدگی کرده و تمام برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برگزاری یک انتخابات آرام و امن مانند دوره نخست انتخابات را انجام داده‌اند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی عنوان کرد: از کاندیداها و ستادهای انتخاباتی آنها می‌خواهیم که در چند روز باقیمانده مقرارات و قوانین انتخاباتی را به‌نحو احسن رعایت کنند و همچنین از ملت شریف استان مرکزی و 3 حوزه انتخابیه‌ای که انتخابات آنها به دور دوم کشیده شده است خواستاریم که با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای مانند دور نخست انتخابات مشت محکمی بر دهان استکبار و دشمنان نظام بکوبند.