جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

اقتدار نظامی ایران مدیون ارتش و سپاه - نمایش محتوای خبر

 

 

اقتدار نظامی ایران مدیون ارتش و سپاه

اقتدار نظامی ایران مدیون ارتش و سپاه

اقتدار نظامی ایران مدیون ارتش و سپاه

 

نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: دشمنان با توطئه‌های گوناگون به‌دنبال خنجر زدن و از پا انداختن ایران هستند اما ایران اسلامی با داشتن ارتش و سپاهی مقتدر خط بطلانی بر افکار آنها کشیده است.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در خطبه‌های نماز سیاسی عبادی جمعه که در مصلی بیت‌المقدس اراک برگزار شد، با اشاره به اقتدار ایران در منطقه اظهار داشت: ایران از اقتدار نظامی بسیاری در منطقه برخوردار است و این اقتدار را مدیون سپاه و ارتش است

وی افزود: به سبب وضعیت کنونی جهان، ایران باید به فکر تقویت بنیه دفاعی خود باشد و روز به روز بر قدرت موشکی، سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و دفاعی خود بیافزاید چراکه اقتدار ایران اسلامی به سبب داشتن ارتشی قوی و متمایز از دیگر کشورهای جهان است.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران از زمان تاسیس تاکنون در راه آبادنی و دفاع از کشور خدمت فراوان ارائه کرده و در عرصه‌های سیاسی و بین‌المللی دستاوردهای فراوانی را برای ایران به‌دست آورده است.

وی خاطرنشان کرد: هدف آل سعود و برخی از کشورهای همسایه از همدستی با دشمنان ایران، فشارآوردن به ایران است و آنها با توطئه علیه جمهوری اسلامی از پشت به دنیای اسلام خنجر می‌زنند.

نماینده ولی فقیه در استان با تبریک سالروز ولادت حضرت علی(ع) به شیعیان جهان گفت: حضرت علی(ع) تلاش‌های فراوانی در راه آبادانی دنیای اسلام داشتند و در راه دفاع از مظلومان و ستمدیدگان جهان تلاش بسیار کردند.

مسلمانان باید معرفت حضرت علی(ع) و ائمه اطهار(ع) را گوهر و چراغ زندگی خود قرار دهند.