افتتاح 84 طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان زرندیه

 

84 طرح عمرانی و اقتصادی با حضور استاندار مرکزی با 720 میلیارد تومان اعتبار در شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید.

 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ استاندار مرکزی که برای افتتاح پروژه های هفته دولت به شهرستان زرندیه سفر کرده بود در بدو ورود به این شهرستان در گلزار شهدای شهر مامونیه حاضر شد و با قرائت فاتحه و نثار گل به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

در این مراسم ۱۵۰۰ متر از کمربندی شمالی شهر مامونیه با صرف ۵۲ میلیارد و ۲۴۴ میلیون ریال اعتبار، ۲۸۰۰ متر از کمربندی جنوبی شهر مامونیه با صرف ۸۹ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال اعتبار و پیاده راه خیابان امامزاده سید منصور شهر مامونیه به طول حدود ۲۰۰ متر با صرف ۱۱ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

بهره برداری مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهر مامونیه، افتتاح رستوران مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در اتوبان تهران-ساوه، بهره برداری راه دسترسی مسکن مهر زاویه شهر زاویه  به طول هزار و ۵۰۰ متر و آغاز عملیات اجرایی مدرسه خیرساز مرحوم حسین اشراقی شهر مامونیه از برنامه‌های این سفر بود.
در سفر استاندار مرکزی به شهرستان زرندیه همچنین دو شرکت تولید نان سبوس دار و تولید موتورسیکلت‌های برقی در شهرک صنعتی پرندک به بهره برداری رسید و   شرکت شرکت‌های دانش‌بنیان پایه داروسازی گیاهی در شهرک صنعتی مامونیه افتتاح شد که همه این سرمایه‌گذاری‌ها به ارزش ۴۸۰ میلیارد ریال و اشتغال ۹۸ نفر را در این زمینه فراهم آورد.


دانلود