جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

افتتاح ۳پروژه عمرانی و خدماتی در تفرش - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح ۳پروژه عمرانی و خدماتی در تفرش

افتتاح ۳پروژه عمرانی و خدماتی در تفرش

افتتاح ۳پروژه عمرانی و خدماتی در تفرش

در ششمین روز از هفته دولت ۳طرح گازرسانی، آبرسانی و مرکز بهداشتی با اعتباری بالغ بر ۶میلیارد تومان در شهرستان تفرش به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از اراک؛ در ششمین روز از هفته دولت 3طرح گازرسانی، آبرسانی و مرکز بهداشتی با اعتباری بالغ بر 6میلیارد تومان در شهرستان تفرش به بهره برداری رسید.
پروژه گازرسانی به روستای کندج، خانک، ابره در، دیزج، جلایر با بهره مندی 750خانوار؛ خانه بهداشت روستای خانک و پروژه آبرسانی در روستاهای خانک، دیزج و خرازان تفرش با  379خانوار بهره بردار از جمله این طرح ها بود که امروز در تفرش افتتاح شد.
زمانی قمی در سفر به تفرش با خانواده شهید امیر خانکی دیدار و از صبر و استقامت خانواده های شهدا تجلیل کرد.
همچنین پنجاه و هشتمین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی و پانزدهمین جلسه اقتصاد مقاومتی در سال96 به میزبانی تفرش برگزار شد.
در این نشست استاندار گفت: بازگشت مردم به روستاها باید با سرعت بیشتری انجام پذیرد و اگر به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی هستیم باید اقتصاد رونق پیدا کند.
زمانی قمی ادامه داد بهبود وضعیت اقتصادی، دانشگاه ها را هم می تواند قدرت ببخشد و اقتصاد خرد نسخه شفا بخش امروز کشور است.
خانم یادگاری رئیس سازمان برنامه و بوجه استان مرکزی با تاکید برحل مشکلات اقتصادی افزود: شهرستان تفرش پتانسیل های زیادی برای رونق اقتصادی دارد اما نگاه عمده استان به حل اقتصاد تفرش از بعد گردشگری و بوم گردی این شهرستان است.
میرزایی فرماندار تفرش هم گفت: هدف ما رونق اشتغال در روستاها و به دنبال آن خلق ثروت در روستاهاست و ما باید به دنبال تغییر الگوی کشت در کشاورزی باشیم و آن مطلبی که هم اکنون جلوی رونق تولید را گرفته سود بالای بانکی است.
در این جلسه مقرر شد؛ بنیاد مسکن در زمینه ساخت منزل در روستای گزیین همکاری لازم را انجام دهد و در مجموع مشکلات 4واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.