افتتاح ۱۵ طرح آموزشی، رفاهی در استان مرکزی

 

بصورت ویدئوکنفرانس؛

همزمان با سراسر کشور و در ارتباط تصویری با رئیس جمهور و جمعی از مسئولان ۱۵طرح آموزشی، رفاهی در استان مرکزی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ همزمان با افتتاح متمرکز ۱۵۵۰ پروژه آموزشی، تربیتی ورفاهی در سراسر کشور در مراسمی در استان مرکزی و در ویدیو کنفراسی با حسن روحانی رئیس جمهور چند پروژه آموزشی، رفاهی در استان مرکزی به بهره برداری رسید.

تخریب و بازسازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک اراک با زیربنای ۱۹۰۳ مترمربع و صرف اعتبار ۳۵ میلیارد ریال سال شروع ۸۷، آموزشگاه ۳۰ کلاسه سردارسلیمانی در اراک با زیر بنای ۵۴۶۵ متر مربع و صرف ۳۵ میلیارد ریال سال شروع ۹۷، ساختمان شهدای بانک ملی در اراک با زیربنای ۴۹۷ متر مربع با اعتبار ۶ میلیون ریال سال شروع ۹۷ از جمله این طرح هاست.

مدرسه ۱۲ کلاسه استثنایی حاج حسن تقوی سنجانی اراک با زیربنای ۲۲۳۹ متر مربع و اعتبار ۴۰ میلیون ریال سال شروع پروژه ۹۰، تکمیل سالن ورزشی حسن پور اراک با زیربنای ۵۳۰ متر مربع و اعتبار ۱۵ میلیون ریال سال شروع ۹۷، مدرسه سه کلاسه نوین کاشانی در شهسواران اراک با زیر بنا ۲۵۰ متر مربع و محوطه ۱۳۷۰ متر مربع با اعتبار ۷ میلیون ریال سال شروع ۹۷ و مدرسه سه کلاسه شهدای روستای ویسمه اراک با زیر بنای ۲۴۸ متر مربع و محوطه هزار متر با اعتبار ۸ میلیون ریال سال ۹۷ دیگر طرح‌های اداره کل نوسازی و نوسازی مدارس استان مرکزی هستند که امروز به بهره برداری رسیدند.

این مراسم در اراک با حضور سید علی آقازاده استاندار مرکزی، زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و سایر مدیران استانی و حضور تصویری رخشانی مهر معاون عمرانی وزیر آموزش وپرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزار شد.

 
 

دانلود