جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

افتتاح پاسگاه انتظامی ده چال با حضور فرمانده استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح پاسگاه انتظامی ده چال با حضور فرمانده استان مرکزی

افتتاح پاشگاه انتظامی ده چال با حضور فرمانده استان مرکزی

افتتاح پاسگاه انتظامی ده چال با حضور فرمانده استان مرکزی

 

با حضور سردار عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی در هفته بزرگداشت نیروی انتظامی پاسگاه انتظامی روستای ده چال از توابع بخش مرکزی شهرستان خنداب افتتاح شد.

ساختمان این پاسگاه از 15 سال پیش ساخته شده بود که از سال گذشته مرمت و بازسازی آن آغاز شد و با هزینه ای بالغ بر یکصد میلیون تومان به بهره برداری و افتتاح شد.

سردار عزیزی با استقبال مسولان شهرستان خنداب عصر امروز وارد روستای ده چال شد و پس از ادای احترام به دو شهید در گلزار روستا پاسگاه انتظامی روستای ده چال را افتتاح کرد.

غیاثی فرماندار شهرستان خنداب در آئین افتتاح این پاسگاه گفت: هم اکنون شهرستان خنداب دارای دو پاسگاه در بخش قره چای و خنداب است که فعالیت این پاسگاه امری لازم و از خواسته های به حق مردم بود که از خدمات پاسگاه ده چال 28 هزار هزار نفر استفاده خواهند کرد. و با فعالیت این پاسگاه امنیت در محورهای خنداب  ملایر و همدان هم ارتقا خواهد یافت.

حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه خنداب هم در ادامه این مراسم  امنیت را کی از مهم ترین رکن توسعه و سرمایه گذاری و پیشرفت هر منطقه دانست و گفت: قرآن درباره امنیت بسیار سفارش کرده و امروز نیروی انتظامی با همه توان در راستای تامین امنیت میهن عزیز اسلامی گام برمی دارد.

سردار عزیزی فرمانده انتظامی استان مرکزی هم در ادامه این مراسم گفت: این پاسگاه در هفته امر به معروف و نهی از منکر افتتاح می شود و نیروی انتظامی مهم ترین و رسمی ترین ظابط امر به معروف و نهی از منکر به صورت عام است.

وی ادامه داد: امروز پلیس در پی استقرار و تامین امنیت با حضور و مشارکت همه مردم است که در این زمینه/ امسال بسیاری از برنامه های گرامیداشت هفته ناجا به صورت مردمی و خود جوش از سوی مردم برای قدردانی از زحمت ها و تلاش های ماموران انتظامی برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی وحدت و اسنجام ملی  وجود رهبری مقتدر و دوراندیش و توان علمی و عملی نیروهای مسلح را از ارکان مهم امنیت برشمرد و گفت: باید زمینه های تهدید های فراهم شده از سوی دشمنان را با رژف نگری و نگاه عمیق به فرصت استفاده کرده و اجازه ندهیم دشمنان با استفاده از تکنولوژی روز برای استحاله جوانان برنامه ریزی کند.

سردار عزیزی خاطر نشان کرد: امروز پلیش جامعه محور و مردم مدار حرکت می کند و این موضوع که موجب ارتباط نزدیک بین مردم و پلیش شده  موفقیت ماموریتهای نیروی انتظامی را تضمین کرده است.