جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

افتتاح وبهره برداری موقعیت رسانه ای سردار شهید سپهبد سلیمانی شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح وبهره برداری موقعیت رسانه ای سردار شهید سپهبد سلیمانی شبکه آفتاب

افتتاح وبهره برداری موقعیت رسانه ای سردار شهید سپهبد سلیمانی شبکه آفتاب

 

 

پروژه موقعیت رسانه ای سردار شهید سپهبد سلیمانی شبکه آفتاب، طی مراسمی با حضور مدیرکل و معاونین مرکز و نیز مسئولین و مدیران ارشد دستگاه های اجرایی استان مرکزی و سازمانهای دولتی، مردمی و نظامی مشارکت کننده در این طرح، افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، پروژه موقعیت رسانه ای سردار شهید سپهبد سلیمانی شبکه آفتاب، طی مراسمی با حضور مدیرکل و معاونین مرکز و نیز مسئولین و مدیران ارشد دستگاه های اجرایی استان مرکزی و سازمانهای دولتی، مردمی و نظامی مشارکت کننده در این طرح، افتتاح و به بهره برداری رسید.

با عنایت به اینکه استان مرکزی، زادگاه حضرت امام خمینی (ره) و 6200 شهید به انقلاب تقدیم نموده است، همچنین در صداوسیمای مرکز استان بیش از 40 نفر از همکاران واحدهای مختلف، منسوبین شهدای والامقام هستند، گروه تلویزیونی بسیج شبکه آفتاب با انگیزه ای فوق العاده از سال 1381 تا کنون بارها اماکن مختلفی را با اِلمانهای مرتبط با فضای مذهبی و سیاسی و دفاع مقدس برای ویژه برنامه های مرکز طراحی و اجرا نموده است، حسب این دغدغه در زمینی به وسعت 5000 مترمربع، طراحی موقعیت رسانه ای صورت گرفت                          و در سالهای اخیر لوکیشن های موقتی را برای اجرای برنامه های مذکور طراحی نمود، تا اینکه از سال 98 تا کنون با مشارکت سازمانهای دولتی و مردمی و نظامی استان و حمایت مدیرکل مرکز و نیز تلاش و پیگیری های بسیج مرکز، نسبت به تکمیل طرح پیشنهادی اقدام ویژه گردید و به مناسبت گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس سال جاری، این پروژه افتتاح و به بهره برداری رسید و ویژه برنامه زنده تلویزیونی «پلاک عاشقی» با آیتم هایی متنوع در طی یک هفته در این موقعیت اجرا و تقدیم نگاه گرم مخاطبین ارجمند سیمای شبکه استانی آفتاب شد.

همچنین لازم به ذکر است، این پروژه در زمینی به وسعت 5500 متر مربع با استعداد 1000 متر مربع فضای سبز، 350 مترمربع یادمان و سکوی اجرای برنامه، 1300 مترمربع محوطه آسفالت، 200 متر مربع نخلستان، 300 متر مربع آبگیر مشابه هور، 100 متر مربع نیزار،40 متر خاکریز با ارتفاع 3 متر، میدان مین 100 متر مربع، آب نما، دیواره تمثال شهید سلیمانی در بیست متر مربع. درگاه ورودی، 5 برج روشنایی، 3 تابلو برق و ... طراحی و بنا شده است.