جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

افتتاح بلوار غدیر اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح بلوار غدیر اراک

افتتاح بلوار غدیر اراک

افتتاح بلوار غدیر اراک

به مناسبت هفته دولت طرح بلوار غدیر ارک افتتاح شد

دراین مراسم که جمعی از مسئولان استان حضور داشتند آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان ، شهرهای زیبا با خیابان های مهندسی و شهرسازی زیبا را مرهون زحمت مهندسان و پیمانکاران زحمت کش دانست و گفت : ساخت بلوار الغدیر یکی از این طرح های واجب در اراک بوده است.

آیت الله دری طرح زیبا جامع شهری راباعث ایجاد آرامش در شهروندان آن شهر دانست و افزود : دست اندرکاران شهری باید در ساخت و سازهای خود قیمت تمام شده را با حداقل سرمایه تمام کنند تا فشاری روی قشر ضعیف نیاید.

وی به حکومت حضرت علی(ع) اشاره کرد و خاطرنشان کرد دست اندرکاران ما باید علی وار حکومت کنند و در تمام مراحل زندگی رفتار و منش آن حضرت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

عباسی شهردار اراک در این مراسم گفت : این بلوار با طول سه ونیم کیلومتر و عرض 35 متر خیابان با هدف استفاده بهتر مردم عزیز سنجان ، فیجان و شهرک اندیشه بوده که بتوانند راحت تر به شهر اراک دسترسی پیداکنند.

شهردار اراک اضافه کرد : برای ساخت این طرح 2 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی همچنین به طرح های در دست اجرای شهرداری اشاره کرد و گفت : در حال حاضر شهرداری 2 تقاطع غیر هم سطح در دست اجرا دارد و چندید پارکینگ طبقاتی در دست اجرا هست که انشاء الله به مررو به بهره برداری خواهد رسید