سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۶ مرداد ۱۴۰۰

افتتاح بخش بیمارستان شهید چمران کولونوسکپی و اندوسکوپی ساوه - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاح بخش بیمارستان شهید چمران کولونوسکپی و اندوسکوپی ساوه

افتتاح بخش بیمارستان شهید چمران کولونوسکپی و اندوسکوپی ساوه

افتتاح بخش بیمارستان شهید چمران کولونوسکپی و اندوسکوپی ساوه

رئیس بیمارستان تأمین اجتماعی شهید چمران ساوه از افتتاح بخش کولونوسکپی و آندوسکوپی در این بیمارستان خبر داد.

دکتر علیرضا آذری بیگدلی   افزود: بخش کولونوسکوپی و آندوسکوپی با حضور فوق‌تخصص گوارش، برای ارایه خدمت به شهروندان در این مرکز درمانی افتتاح شد.

وی با اشاره به اینکه این دو دستگاه از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های کولونوسکپی و آندوسکوپی است که تنها چند بیمارستان در کشور نمونه آن را دارند، اظهار کرد: بررسی دستگاه گوارش تحتانی بوسیله دستگاه کولونوسکوپی انجام میشود در حالی که بررسی دستگاه گوارش فوقانی معده، مری و ابتدای روده باریک توسط دستگاه اندوسکوپی صورت می‌گیرد.

وی در مورد هزینه خرید این دو دستگاه نیز گفت: این دو دستگاه با صرف هزینه‌ای بالغ بر 400 میلیون تومان خریداری شده است و به صورت فول اچ‌دی است به طوری که اطلاعات قابل انتقال بر روی سی‌دی بوده و پرینت رنگی را نیز در اختیار بیمار قرار می‌دهد.

رئیس بیمارستان شهید چمران با اشاره به ارتقای هتلینگ این مرکز درمانی اظهار کرد: افزایش اعتبار، تجهیزات، نیروی انسانی و برخی از امتیازات نظیر افزایش تخت‌های بستری از برنامه‌های این بیمارستان است که موجب ارتقای رضایتمندی مردم و به ویژه بیمه‌شدگان شده است.

وی از ضریب اشتغال بالای 90 درصدی در این بیمارستان خبر داد و افزود: مرمت و بازسازی فضای فیزیکی و بخش‌های مختلف بیمارستان، راهاندازی بخش بحران در گذشته و مرمت و بهسازی بخش اورژانس که در حال انجام است از دیگر اقدامات عمرانی در این مرکز درمانی است.

بيمارستان تامين اجتماعي ساوه در زميني به مساحت 171 هزار مترمربع و با زيربناي 14 هزار و 100 مترمربع در بهمن سال 78 به بهرهبرداري رسيد.