سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح بازارچه بزرگ رمضان در اراک - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایش محتوای رمضان

افتتاح بازارچه بزرگ رمضان در اراک

افتتاح بازارچه بزرگ رمضان در اراک


استاندار مرکزی: ایجاد کارآفرینی و استقلال مالی مددجویان از اقدامات خوب کمیته امداد استان مرکزی است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آقازاده در حاشیه مراسم افتتاح بازارچه بزرگ رمضان که به منظور حمایت از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در دبیرستان امام علی(ع) اراک برگزار شد گفت: دستاوردهای ارائه شده از افراد زیر پوشش کمیته امداد استان در بازارچه رمضان ، نشانگر توانمندسازی اصولی در استقلال اقتصادی است.

وی یکی از مهمترین مشکلات مددجویان کارافرین را تأمین مواد اولیه و جذب مشتری عنوان کرد و افزود : بنا بر اعلام مدیر کل کمیته امداد استان ، اعتبار مصوب کمیته امداد سه برابر شده است که می تواند فضا را برای کارآفرینی و اشتغال بیشتر خانواده‌های زیرپوشش فراهم سازد و امیدواریم  این خانواده‌ها در زمینه‌هایی که مشغول به فعالیت هستند، کاملاً مستقل باشند.

آقازاده گفت:  احداث کارگاهها و اختصاص تسهیلات مناسب در قالب وام‌های خود اشتغالی و خودکفایی چه به صورت بلاعوض و چه به صورت وام‌های با بهره کم یکی از کارهایی است که می‌تواند در زمینه استقلال مددجویان مؤثر باشد.
بازارچه بزرگ رمضان به منظور حمایت از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی از شامگاه روز گذشته ، ۲۸ اردیبهشت‌ماه به مدت یک هفته در دبیرستان امام علی(ع) ‌واقع در میدان شورا از ساعت ۱۶ تا ۲۴ برپاست.

پارسال بیش از 525 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی پرداخت شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.