سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

آغاز عملیات اجرایی یک واحد آموزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز عملیات اجرایی یک واحد آموزشی

آغاز عملیات اجرایی یک واحد آموزشی

آغاز عملیات اجرایی یک واحد آموزشی

عملیات اجرایی یک دبستان 6 کلاسه اقدس طهمورثی خیر ساز در شهرستان ساوه آغاز شد.

کلنگ این دبستان در زمین اهدایی خیر حسین اصلاحچی به مساحت 2100متر مربع و به ارزش ریالی بالغ بر 25 میلیارد ریال با حضور نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ، معاون فرماندار ساوه، مدیر آموزش و پرورش، جمعی از خیرین و اهالی به زمین زده شد.

این دبستان در 800 مترمربع و دوطبقه با اسکلت بتنی با برآورد هزینه 10میلیارد ریال احداث خواهد شد.

این واحد آموزشی از محل اعتبارات مساعدت خیرین بنا می شود که تاکنون مبلغ 500 میلیون ریال توسط خیر حسین اصلاحچی و مبلغ 100 میلیون ریال توسط پدر بزرگوار شهید اروجی تامین شده است.

نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: نسل آینده کشور در مدارس تربیت می شوند لذا با تربیت نسلی اندیشمند، پژوهشگر ، خلاق و انقلابی زمینه توسعه و پیشرفت کشور محقق می شود.

منصوری در ادامه ضمن تقدیر از فعالیت خیرین گفت: برای آبادانی و بالندگی کشور باید عزم ملی و همگانی به کار بسته شود. وی خدمت رسانی به مردم مناطق حاشیه و محروم را دارای اولویت دانست و افزود: امیدواریم به همت مسئولین و نیت خداپسندانه خیرین شاهد از بین رفتن فقر و کمبود امکانات در جامعه باشیم.

فرماندار ساوه نیز با اشاره به ارزش کار و نیت خیر در آیات قرآن مجید گفت: قدم گذاشتن در مسیر خیر توفیق و فضلی از جانب خداوند متعال است.

بهاروند مدرسه سازی را صدقه جاریه خواند و افزود: تمام آنچه مربوط به دنیاست از بین می رود و آنچه برای انسان باقی می ماند کارهای خداپسندانه است.

وی در ادامه بر کمبود اعتبارات دولتی در تامین نیازهای فضای فیزیکی و تجهیزات مدارس اشاره نمود و گفت : فعالیت خیرین مصداق اقدام و عمل در جهت سازندگی و آبادانی کشور است.