رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

اعلام ویژه‌ برنامه‌های انتخابات مجلس در شبکه آفتاب‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ویژه‌ برنامه‌های انتخابات مجلس در شبکه آفتاب‌

اعلام ویژه‌برنامه‌های انتخابات مجلس در شبکه آفتاب‌

اعلام ویژه‌ برنامه‌های انتخابات مجلس در شبکه آفتاب‌

 

مدیرکل صدا وسیمای استان مرکزی گفت: صدا وسیمای استان مرکزی به‌منظور اطلاع‌رسانی به مردم در راستای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی، ویژه‌برنامه‌هایی را تدوین کرده است.

حمیدرضا قربانی‌جم ، با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات اظهار داشت: دشمنان خواب‌های زیادی برای انتخابات دیده‌اند، اما قطعا فتنه‌های آنها با درایت و کاردانی مقام معظم رهبری و توجه مردم خنثی می‌شود.

وی افزود: دشمنان ایران اسلامی با تبلیغات مسموم و جنگ روانی، بوق‏‌های استکباری خبری و رسانه‏‌ای به‌ دنبال آن هستند که حضور ملت شریف ایران در عرصه‌های ملی را تحریک و کمرنگ کنند اما مردم ما باید با حضور حداکثری خود در تمام عرصه‌های ملی به‌ ویژه انتخابات، جلوه‏ای واقعی از دمکراسی و مردم‌‏سالاری دینی به‌ ‏ویژه در نظام سیاسی مبتنی بر ولایت فقیه و حاکمیت دینی را به نمایش بگذارند.

مدیرکل صدا وسیمای استان مرکزی تصریح کرد: حضور مردم در مرحله نخست انتخابات نمای روشنی از همدلی و وحدت ملت را به نمایش گذاشته و در واقع نمایشگاهی از اقشار مختلف مردم ایران فراتر از قومیت، نژاد و مذهب را برای کوری چشم دشمنان به نمایش گذاشت و در این مرحله نیز باید این روند ادامه پیدا کند و مردم نباید به دشمن اجازه فتنه‌انگیزی در کشور را بدهند.

قربانی‌جم خاطرنشان کرد: صدا وسیمای استان مرکزی نیز در راستای تشویق مردم برای حضور پرشور در انتخابات و آگاه‌سازی مردم برنامه‌ریزی‌های متعددی را انجام داده است.

وی بیان داشت: همچنین صدا وسیمای استان مرکزی به‌منظور انعکاس شایسته حضور مردم شریف حوزه‌های انتخابیه اراک-خنداب- کمیجان، ساوه- زرندیه و شازند در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز دهم اردیبهشت‌ماه آمادگی کامل دارد.

مدیرکل صدا وسیمای استان مرکزی با اشاره به برنامه‌های صدا وسیمای استان گفت: درحال حاضر نیز ویژه‌برنامه‌های«همه باهم»، گزارش‌های روزانه با عنوان«گام دوم» در بخش‌های مختلف خبری، همراه با مصاحبه‌ها و گزارش‌های مردمی در برنامه‌های صداو سیمای استان است.

قربانی‌جم عنوان کرد: از دیگر برنامه‌های اطلاع‌رسانی صدا وسیمای استان، برنامه‌های تامینی با عناوین«فصل انتخاب»، «راه روشن»، «انتخاب من»، «مجموعه انتخاب»، «آوای سرزمین من» و زیرنویس‌ها و بسته‌های متنوع صوتی و تصویری است.

وی ادامه داد: مردم شریف شهرستان‌هایی که انتخابات آنها به مرحله دوم کشیده شده است باید با حضور پرشور و حداکثری خود در انتخابات به دشمنان نشان دهند که هیچ‌گاه نمی‌توانند به ایران اسلامی در هیچ عرصه‌ای ضربه وارد کنند، چراکه مردم با قدرت و عزت پشتوانه‌ای محکم برای نظام هستند و حضور آنها در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمن است.