سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

اعلام برنامه های حماسه 9 دی در اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام برنامه های حماسه 9 دی در اراک

اعلام برنامه های حماسه 9 دی در اراک

اعلام برنامه های حماسه 9 دی در اراک

فرمانده سپاه ناحیه اراک از اجرای برنامه های مختلف فرهنگی هم زمان با حماسه 9 دی و دهه بصیرت خبر داد

محمدرضا رضایی فرمانده سپاه ناحیه اراک با گرامیداشت حماسه حضور آگاهانه مردم در 9 دی 88، ضمن تأکید بر حفظ بصیرت در تمام امور گفت: نسل جدید باید از تاریخ انقلاب اسلامی و توطئه‌های داخلی و خارجی آگاه شود و وظیفه ما نیز به عنوان مسئول هدایت جوانان برای شناخت بهتر این اتفاقات است.

وی از برگزاری نشست‌های روشنگری در پایگاه‌های مقاومت بسیج با حضور هادیان سیاسی خبر داد و گفت: ابعاد مختلف حماسه ۹ دی و اتفاقات قبل از این حماسه باید برای نوجوانان تشریح شود.

رضایی شعار امسال دهه بصیرت را «۹ دی، مظهر بصیرت و نفوذناپذیری مردم ایران» اعلام کرد و افزود: به همین مناسبت روز جمعه ۱۰ دی‌ماه مراسمی در مسجد حجت‌ابن الحسن(ع) اراک با حضور آیت‌الله اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب برگزار می‌شود.

 فرمانده سپاه ناحیه اراک برگزاری یادواره شهدا، سخنرانی صفارهرندی، برگزاری مسابقات کتابخوانی، برپایی حلقات صالحین، فضاسازی شهری با موضوع ۹ دی و آزادسازی حلب، برگزاری همایش‌های نهضت روشنگری، برگزاری گفتمان دینی با موضوع ریشه ظهور انحراف و مقابله با آن در سطح مساجد و کانون‌های فرهنگی-هنری شهرستان اراک را از دیگر برنامه‌های دهه بصیرت عنوان کرد.