رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

اعزام هزار مبلغ به نقاط مختلف استان مرکزی - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

اعزام هزار مبلغ به نقاط مختلف استان مرکزی

اعزام هزار مبلغ به نقاط مختلف استان مرکزی


اعزام هزار مبلغ به نقاط مختلف استان مرکزی

اعزام هزار مبلغ به نقاط مختلف استان مرکزی

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی ، از اعزام هزار و ۱۲۰ مبلغ به مناطق مختلف روستایی و شهری استان خبر داد.

 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ حجت‌الاسلام قربان‌پور با اعلام این خبر گفت:  از این تعداد ۳۸۵ مبلغ ، از استان‌های قم و تهران و مابقی از حوزه‌های علمیه استان مرکزی هستند که برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی در ماه مبارک رمضان به مساجد و مراکز فرهنگی استان اعزام می‌شوند.

وی از غبارروبی ۲ هزار و ۲۰۰ مسجد در نقاط مختلف استان مرکزی برای برپایی برنامه‌های مختلف در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: تشریح و تبیین جایگاه ولایت فقیه در دین مبین اسلام، ترویج و گسترش اخلاق اسلامی، تشریح و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب مقام مقام معظم رهبری و آگاه‌سازی جوانان از توطئه‌های فرهنگی دشمنان از مهم‌ترین محورهای سخنرانی‌های مبلغان دینی اعزامی در ماه مبارک رمضان است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت : توزیع قرآن کریم و برپایی آیین جزء‌خوانی قرآن در نقاط مختلف شهری و روستایی از دیگر برنامه‌های این اداره‌کل در ماه مبارک رمضان است.

حجت الاسلام قربانپور افزود: همچنین در شب‌های قدر نیز برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی در مساجد و تکایای شاخص استان در نظر گرفته شده و در روز ۲۱ ماه مبارک رمضان نیز دسته‌ها و هیات‌های مذهبی آیین عزاداری مولای متقیان را برگزار می‌کنند.

وی در پایان ، با توجه به مشکلات اقتصادی و مقابله با تهدیدهای دشمنان نظام اسلامی گفت: فعال‌سازی پایگاه‌های جمع آوری زکات و کمک به مستمندان و ایتام نیز در مساجد شاخص استان مرکزی در طول ماه مبارک رمضان فعال می‌شود.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.