سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اعتلای جهان اسلام با حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

اعتلای جهان اسلام با حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

استاندار مرکزی گفت: امسال مردم و مسئولین با حضور در راهپیمایی روز قدس یک هدف مشترک را دنبال می کنند و آن اعتلای جهان اسلام است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آقای آقارزاده استاندار مرکزی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس یادگار ارزنده‌ رهبر و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام راحل است و در طول ۴۱ سال اخیر باشکوه برگزار شده است .

آقازاده افزود: این روز در دنیای اسلام نماد همگرایی و اتحاد مسلمانان است و در جمعه آخر ماه مبارک رمضان مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس فریاد بیزاری خود را از دشمنان اسلام و توطئه آنان اعلام می کنند.

وی افزود: مخاطب فریاد مردم در راهپیمایی روز قدس کسانی هستند است که بر ضد امت اسلامی دسیسه می کنند و در راس آنها رژیم غاصب سرزمین‌های اشغالی قدس و آمریکاست.

استاندار افزود: رژیم اشغالگر قدس سرمنشأ همه فتنه ها در منطقه و جهان اسلام است و امسال شرایط روز قدس بسیار متفاوت است و مردم ما با فهم و شعور انقلابی خودشان و درک شرایط حساس امروز حتماً انشاءالله با شکوه بیشتری و با حضور پررنگ‌تری در روز قدس شرکت می‌کنند و این روز یکی از روزهای است که مردم و مسئولین در کنار هم برای یک هدف مشترک و اعتلای اسلام و پاسخ نه گفتن به توطئه ها دشمنان حضور خواهند یافت. 

آقازاده از مردم فهیم استان مرکزی در شهرها و روستاها دعوت کرد با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس توطئه دشمنان را خنثی کنند.