سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

اطعام مهدوی شازندی ها در رمضان الکریم - نمایش محتوای خبر

 

 

اطعام مهدوی شازندی ها در رمضان الکریم

اطعام مهدوی شازندی ها در رمضان الکریم

اطعام مهدوی شازندی ها در رمضان الکریم

 

 

در طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان روزانه بیش از ۵۰۰ پرس غذا برای آسیب دیدگان از کرونا در زاالیان شازند پخت می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ با آغاز به کار طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان به صورت متمرکز در بخش زالیان شهرستان شازند کمیته امداد امام خمینی روزانه غذای گرم ،  پخت و بین آسیب دیدگان از کرونا توزیع می‌کند.

مقدم مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش زالیان شهرستان شازند گفت: طرح اطعام مهدوی در طول ماه مبارک رمضان اجرا و بسته‌های غذایی گرم تهیه و بین آسیب دیدگان از کرونا توزیع می‌شود.

مقدم افزود: این طرح در ماه مبارک رمضان که اوج تبلور انفاق و همدلی است با پخت روزانه بیش از ۵۰۰ پرس غذا ، در تمامی مناطق محروم و مددجویان کمیته امداد اجرایی و عملیاتی می‌شود.

وی گفت :  امیدواریم با مشارکت مردم نیکوکار و نهاد‌های حمایتی و انقلابی بتوانیم این آمار را تا 2 برابر و حتی بیشتر افزایش دهیم.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش زالیان شهرستان شازند تاکید کرد: تمامی مراحل تهیه مواد غذایی لازم، طبخ و توزیع غذا طبق دستورالعمل‌های وزارت بهداشت انجام شده و بسته‌های غذایی در ظروف یک‌بار مصرف بین مددجویان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا توزیع می‌شود.

وی با دعوت از همه مردم نیک‌اندیش شهرستان شازند برای پیوستن به این طرح گفت :  خیران و مردم نیکوکار می‌توانند با پیوستن به رزمایش ملی بخشش ایرانیان و طرح اطعام مهدوی، کمک‌های خود را به شماره کارت پرداخت کنند.