سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

استقلال و استقامت پیام ملت ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

استقلال و استقامت پیام ملت ایران

استقلال و استقامت پیام ملت ایران

استقلال و استقامت پیام ملت ایران

 

 

امام جمعه موقت تهران در جمع راهپیمایان اراکی : پیام ملت ایران به آمریکا پیام ایستادگی و استقامت بر اصول انقلاب است.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک؛ حجت الاسلام ابوترابی فرد گفت: آمریکا در راهپیمایی عظیم و مشارکت افتخارآفرین ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام ملت ایران را مبنی بر ایستادگی و استقامت بر اصول انقلاب دریافت خواهد کرد.

وی افزود: آمریکا در طول این یک سال گذشته بار‌ها پیام ایران را مبنی بر ایستادگی و استقامت بر اصول و مبانی انقلاب اسلامی را دریافت کرده است.

امام جمعه موقت تهران گفت: آمریکا هنگامه رهگیری پهپاد آمریکایی پیام ملت ایران را دریافت کرد؛ در اجتماع عظیم ملت ایران در تشییع پیکر پاک شهید سردار سلیمانی و یاران او پیام ملت ایران را دریافت کرد؛ در تهاجم ده‌ها فروند موشک بالستیک جمهوری اسلامی ایران به پایگاه آمریکایی در عراق بار دیگر این پیام را دریافت کرد.

 حجت الاسلام ابوترابی فرد افزود: امروز هم در راهپیمایی عظیم و مشارکت افتخارآفرین پیام ایران را مبنی بر ایستادگی و استقامت بر اصول و مبانی انقلاب اسلامی راه امام بزرگوار و اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی تا پیروزی نهایی را دریافت خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: امیدوارم ملت عزیز همچنان ثابت قدم و استوار در این راه حرکت کنند، ملت‌های منطقه دست در دست ملت ایران در برابر زیاده‌خواهی آمریکا و صهیونیست‌ها بایستند و شاهد پیروزی‌های بزرگ برای همه امت اسلام و ملت تهران باشیم.

امام جمعه موقت تهران از تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران هم گفت و افزود: 400 کارشناس آمریکایی در اتاق فکر های خود برای تضعیف روحیه مردم وبنیه کشور تحریم هایی را وضع می کنند و در چنین تنگنای اقتصادی مبارزه با فساد ، بی عدالتی و ریشه کنی فقر ضروری تر از همیشه به نظر می رسد.

حجت الاسلام ابوترابی فرد ابه  پیشرفت های عظیم دانشمندان ومحققان ایرانی هم اشاره کرد و  افزود: به برکت انقلاب اسلامی هر روز شاهد ارتقای شاخص های علمی در کشور هستیم و اقتدار ایران سلامی در معادلات دانش محورانه و فن آورانه خود گواه این موضوع است.
وی  حضور حداکثری مردم، انتخاب شایسته، تشکیل مجلس قوی و کارآمد را مقدمه ای  برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم  دانست و بر فراهم کردن بستر مناسب برای مشارکت همگانی مردم تاکید کرد.