سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

استان مرکزی در دوم آبان ماه میزبان کابینه دولت یازدهم است. - نمایش محتوای خبر

 

 

استان مرکزی در دوم آبان ماه میزبان کابینه دولت یازدهم است.

استان مرکزی در دوم آبان ماه میزبان کابینه دولت یازدهم است.

استان مرکزی در دوم آبان ماه میزبان کابینه دولت یازدهم است.

مرکزی  گفت : بر اساس برنامه ریزی انجام شده سفر کاروان تدبیر و امید در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آتی به استان مرکزی انجام می شود.

زمانی قمی  گفت: استقبال و همراهی گروه های سیاسی و اجتماعی و آحاد مردم در تدارک آیین های استقبال و برنامه های سفر مطلوب بوده و شور و اشتیاق زیادی برای حضور مقام ارشد اجرایی کشور در استان وجود دارد.

وی ا فزود: حضور و برنامه های رئیس جمهوری درسفر دو روزه دولت به استان مرکزی در شهرهای اراک و خمین خواهد بود اما اعضای کابینه دولت با حضور در شهرستان های تابعه در میان مردم حضور پیدا می کنند و طرح های عمرانی و اقتصادی تدارک شده توسط آنان به عنوان نماینده عالی دولت بهره برداری خواهد شد.

استاندار مرکزی گفت: نمایندگان عالی دولت در این سفر با برگزاری نشست هایی مسائل، درخواست ها و مشکلات شهرستان ها را بررسی می کنند و در نشست جمع بندی سفر با حضور رئیس جمهوری مطرح خواهد شد.

زمانی قمی  افزود: استقبال رسمی از رئیس جمهوری و اعضای کابینه در فرودگاه اراک، سخنرانی و دیدار آقای روحانی با مردم در ورزشگاه پنجم مرداد، برگزاری نشست توسعه و سرمایه گذاری با حضور فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی ، نشست دیدار با نخبگان، علما و برگزیدگان استان مرکزی و بهره برداری از طرح های اقتصادی و عمرانی به صورت ویدئو کنفرانس از جمله برنامه های تدارک شده این سفر در روز نخست است.