جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

استاندار مرکزی از استقبال پرشور مردمی درسفر دولت تقدیر کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار مرکزی از استقبال پرشور مردمی درسفر دولت تقدیر کرد

استاندار مرکزی از استقبال پرشور مردمی درسفر دولت تقدیر کرد

استاندار مرکزی از استقبال پرشور مردمی درسفر دولت تقدیر کرد

استاندار استان مرکزی با پایان یافتن سی و دومین سفر استانی دولت، با صدور پیامی از استقبال پرشور مردمی در این سفر تقدیر کرد

محمود زمانی قمی در این پیام که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت،آورده است: دوم و سوم آبان ماه به عنوان ایام تاریخی برای استان مرکزی ثبت شد و همانطور که رئیس جمهوری در سخنرانی های سفر دولت مطرح کردند، استقبال مردمی غیرقابل توصیف بود و این سرمایه بزرگ استان است.

وی افزوده است: مردم ولایت مدار و شریف استان مرکزی با استقبال پرشور از کابینه دولت حماسه دیگری از همبستگی، عزم ملی را در راه ساختن ایران آباد و مقتدر به نمایش گذاشتند.

استاندار استان مرکزی بیان کرده است: این استقبال افق روشن دیگری در مسیر تلاش خادمان ملت بود و این میزبانی بی نظیر نشان از فهم عمیق و بزرگ منشی ملت وفادار ایران اسلامی و اعتماد و باور راستین مردمان غیور این خطه از میهن اسلامی به آرمان های مقدس نظام و رهنمون های حکیمانه رهبر انقلاب و دولت دارد.


محمود زمانی قمی در بخشی از این پیام مطرح کرده است: این حضور شایسته انگیزه های خدمت را مضاعف کرد و زمینه ساز شتاب بخشی به روند توسعه همه جانبه استان مرکزی خواهد شد.

وی در ادامه این پیام آورده است: به پاس استقبال ارزشمند و نیروبخش اقشار مختلف مردم از علما و فضلای گرانقدر، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان مردم در خانه ملت، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان، محققان، فرهنگیان، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، زنان، جوانان، رسانه ملی ، نیروهای خدوم انتظامی، امنیتی و نظامی، گروه های سیاسی و اجتماعی تقدیر می کنم.

استاندار مرکزی در این پیام ابراز امیدواری کرده است که با اجرای به موقع طرح ها و برنامه ها که در راستای رونق اقتصادی و توسعه استان از سوی دولت تدبیر و امید در نظر گرفته شده است، شاهد پیشرفت، آرامش و رفاه بیش از پیش مردم این خطه باشیم.