جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

اساس انتخابات حضور گسترده مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

اساس انتخابات حضور گسترده مردم است

اساس انتخابات حضور گسترده مردم است

اساس انتخابات حضور گسترده مردم است

آیت الله دری، اصل مهم در انتخابات را حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای دانست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک؛ خطیب جمعه اراک با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی ، اصل مهم در انتخابات حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی است و همه باید در این زمینه تلاش و کوشش کنند زیرا هر چه مردم در پای صندوق‌های رأی حضور بیشتری داشته باشند می‌توان افراد شایسته‌تری را انتخاب کرد.

آیت الله دری افزود : مردم آگاه و با بصیر ایران باحضور خود در روز 29 اردیبهشت ماه بار دیگر عظمت ایران را به رخ جهانیان خواهند کشاند و حماسه بزرگی را رقم می‌زنند تا به دشمنان ثابت ‌کنند ، همچنان به انقلاب ، امام ، شهدا و رهبری وفادرا هستند.

امام جمعه اراک تصریح کرد: دشمنان همواره به دنبال ناامید کردن مردم از انقلاب و اجرای توطئه‌های خود هستند، آمریکا، انگلیس، اسرائیل، آل سعود و داعش با ایجاد توطئه در منطقه و تبلیغات سوء، می‌خواهند نشان دهند که مردم از انقلاب فاصله گرفته‌اند و مردم با حضور گسترده خود در انتخابات این توطئه دشمنان را هم خنثی می‌کنند.

آیت الله دری با اشاره به وظایف منتخبان و انتخاب کنندگان گفت: مردم با حضور در انتخابات تکلیف خود را انجام می‌دهند همانطور که تابه امروز مستحکم پای انقلاب در همه عصره‌ها و صحنه‌های انتخابات بوده‌اند و منتخبان مردم باید مطالبات نظام، رهبری و مردم را در حوزه‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال جامه عمل بپوشانند تا روز به روز شاهد پیشرفت و عظمت ایران در دنیا باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان تبلیغات سالم کاندیداها در دوران انتخابات را امری مهم و ضروری دانست وعنوان کرد : نامزدها ، تبلیغات خردمندانه و سالم داشته باشند و از فریب کاری و تبلیغات غیرحقیقی دوری کنند.

آیت الله دری ، با محکوم کردن بمباران اخیر سوریه توسط آمریکا افزود : زمانی که طرح‌های آمریکا و هم پیمانانش در مقابل سوریه در شورای امنیت رأی نیاورد و شکست خورد به بهانه‌های استفاده سوریه از سلاح‌های شیمیایی این کشور را بمباران کرد.

امام جمعه اراک با اشاره به روز ملی فناوری هسته‌ای گفت : از دولت و سازمان انرژی اتمی کشور انتظار داریم مباحث تحقیقات و طرح‌های اجرایی را در زمینه انرژی هسته‌ای که با مجاهدت و خون پاک شهدای هسته‌ای تناور و به بار نشست را با قوت انجام دهند و از نیروهای بومی منطقه برای اجرای تحقیقات و اجرای طرح ها استفاده کنند.

امام جمعه اراک با بیان مناسبتهای هفته از جمله ولادت امام محمد تقی و امیر مومنان علی (ع) ایام اعتکاف را فرصت مناسب برای صیقل روح و روان از هرگونه آلودگی و تیرگی دل عنوان کرد.