رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

اردوهای جهادی نماد محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی - نمایش محتوای خبر

 

 

اردوهای جهادی نماد محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی

شناسه : 194647811

اردوهای جهادی نماد محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی

اردوهای جهادی نماد محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی

 

 

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست مدیران و دستگاههای اجرایی و در همایش شکوه هجرت گفت: یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی در دوران حضرت امام نهاد سازی بود و ثمره آن اکنون در جامعه ساری و جاری است.

نهادهایی همچون کمیته امدادف سپاه و بسیج به خصوص پس از دفاع 8 ساله خدماتی را ارائه داده و میدهند کته برکاتش اشتغال، تولید، صرفه جویی و محرومیت زدایی است و در دل تلاشهای صادقانه بسیج سازندگی آنها در اردوهای هجرت و جهادی، اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی از جامعه است.

پیش از استاندار سرهنگ گلشن زاده از برگزاری اردوها برای 7 هزار نفر و ساماندهی 1500 نفر مهندس جهت آموزش در روستاها، فعالیت های عمرانی، ورزش، آموزش و کشاورزی خبر داد.

وی همچنین از دیگر فعالیت های بسیج سازندگی در اردوهای هجرت اعزام 110 اکیپ پزشکی و درمانی به روستاها و نقاط محروم و ساخت 300 واحد عام المنفعه و زود بازده در این مناطق عنوان کرد.

سرهنگ حاتمی پور رئیس بسیج سازندگی استان هم از تسهیلات 14 میلیارد تومانی در عرصه اقتصاد مقاومتی گفت و افزود: تاکنون از 27 میلیارد تومان سهم تسهیلات استان 14 میلیارد تسهیلات به بیش از 770 نفر در بخشهای کشاورزی ، امدادی، صنایع دستی و صنایع تبدیلی پرداخت شده است.

در این نشست برخی دستگاههای اجرایی و فعال در اردوهای هجرت گزارشی از فعالیتهای خود ارائه کردند و در پایان هم از 5 دستگاه برتر تقدیر شد.