جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

ارتقاء شبکه بهداشت خمین به دانشکده علوم پزشکی - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتقاء شبکه بهداشت خمین به دانشکده علوم پزشکی

ارتقاء شبکه بهداشت خمین به دانشکده علوم پزشکی

ارتقاء شبکه بهداشت خمین به دانشکده علوم پزشکی

آئین ارتقا شبکه بهداشت و درمان شهرستان خمین به دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی در مرکز بهداشت خمین برگزار شد و دکتر جواد جواهری به عنوان اولین سرپرست این دانشکده معرفی شد.

رضایی نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تلاش و پیگیریهای چهار ساله مسولین شهرستان را رهاورد صدور این مجوز ارتقا عنوان کرد و گفت: (مصاحبه) راه اندازی دانشکده علوم پزشکی جزء طرح ها و سیاست دولت تدبیر و امید نیست اما، با پیگیر چهارساله مسئولان شهرستانی و استانی، وزارت بهداشت و درمان این مهم در زادگاه امام راحل اتفاق افتاد که در کیفی سازی خدمات اثرگذار است

در ادامه این آیین رئیس دانشگاه‌ علوم پزشکی اراک هم گفت: با اجرای طرح تحول سلامت ، کشور در این حوزه پیشرفت بسیاری داشته است که هنوز ادامه دارد.

طاهراحمدی افزود:در کشور 50 دانشگاه و 12 دانشکده علوم پزشکی وجود دارد که شهرستان خمین به عنوان سومین شهر استان مرکزی به این جمع پیوست.

در ادامه فرماندار خمین هم اختصاص 136 میلیارد ریال اعتبار برای حوزه بهداشت و درمان شهرستان را مهمترین مصوبه کمیته برنامه ریزی این شهرستان عنوان کردو گفت: برخورداری این شهرستان از دانشکده علوم پزشکی بهترین فرصت برای ارتقای تخصصی و کیفی شاخص های سلامت و بهداشت و درمان، توسعه اجتماعی، اقتصادی و علمی در زادگاه امام راحل است.