سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

اربعین حسینی نماد همبستگی جهان اسلام - نمایش محتوای خبر

 

 

اربعین حسینی نماد همبستگی جهان اسلام

اربعین حسینی نماد همبستگی جهان اسلام

اربعین حسینی نماد همبستگی جهان اسلام

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: مردم با حضور در پیاده روی عظیم اربعین حسینی ، همبستگی و اقتدار جهان اسلام را به رخ جهانیان می کشانند.

 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک در خطبه های امروز نماز جمعه اراک با اشاره به اجتماع بزرگ عاشقان حسینی در کربلای معلی گفت: این روزها ، عاشقان اباعبدالله از نقاط مختلف جهان به کربلا سفر میکنند و با حضور در پیاده روی عظیم اربعین ، همبستگی و اقتدار جهان اسلام را به نمایش می گذارند.
امام جمعه اراک با اشاره به اینکه رشادتهای شهدا موجب شده اکنون مردم با خیال راحت در اجتماع اربعین شرکت کنند گفت: صدام ملعون در آن دوران حرم ائمه را مورد حمله قرار می داد و به بخش هایی هم آسیب وارد می کرد اما ، اکنون راه کربلا ، نجف ، کاظمین و سامرا به روی مردم کشورمان باز شده و امسال ، تاکنون بیش از سه میلیون ایرانی در بزرگترین اجتماع جهان در کربلا شرکت کردند و با سید وسالار شهیدان و یاران باوفایش پیمانی دوباره بستند.
آیت الله دری افزود: این اجتماع میلیونی که متاسفانه در برخی رسانه های غربی سانسور می شود عامل همبستگی و اتحاد بیشتر مسلمانان است تا در مقابل استکبارگران و کفار زمانه باقدرت و همت مضاعفی ایستادگی کنند.
نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از خطبه های خود به دستگیری سرشبکه اصلی کانال ضدانقلاب آمد نیوز اشاره کرد و گفت: این پسرک فاسد فریب خورده که ابزار دست دشمن بوده و با ایجاد شبهه در جامعه و بخصوص جوانان فعالیت های ضدانقلابی فراوانی را تحت حمایت کشورهای غربی و بخصوص فرانسه داشته است اکنون با هوشمندی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی کشورمان دستگیر شده و این نشان دهنده قدرت امنیتی کشورمان است که عبدالمالک ریگی را در آسمان دستگیر می کند و پهپاد فوق پیشرفته دشمن را در آسمان منهدم می کند.