جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان شازند - نمایش محتوای خبر

 

 

اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان شازند

اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان شازند

اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان شازند

همزمان با سوم خرداد و به مناسبت آزادسازی خرمشهر اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان شازند با حضور مسئولین این شهرستان در سالن 9 دی شهر شازند برگزار شد.

سردار ولی زاده از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در این مراسم با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام و مردم خرمشهر، شهدای بسیاری را در راه آزادسازی خرمشهر فدا کردند، افزود: با آزادسازی خرمشهر دشمن دیگر متوجه شد علی رغم کمک های کشورهای دیگر به راحتی نمی تواند کشور را تصرف کند.

وی با اشاره به اینکه با فتح خرمشهر دستاورهای بسیاری نصیب کشور شد و این روز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می رود، اضافه کرد: رزمندگان با توسل به قرآن و ائمه اطهار(ع) و پیروی از دستورات امام راحل(ره) در هشت سال دفاع مقدس جانانه دفاع کردند و با وجود کمبودها و مشکلات به پیروزی دست یافتند.

ولی زاده ترویج فضائل اخلاقی را از وظایف اصلی بسیجیان دانست و افزود : حضور بسیجیان در میادین مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و حتی اقتصادی موجب شده تا نااهلان و دشمنان داخلی و خارجی نتوانند به مقاصد شوم خود برسند. وی افزود: ملت قهرمان ایران در مقابل محاصره اقتصادی دشمنان فرزندان قناعت ماه رمضان و در مقابل گزینه نظامی استکبار جهانی فرزندان شجاعت محرم و عاشورا هستند.

وی اظهار کرد: مسلمانان بایدبا اقتدا به امام حسین(ع) به خاطر دین و حمایت از اسلام در برابر فتنه های دشمن ایستادگی کنند.وی رمز موفقیت بسیج را پیوند ناگسستی بسیج با عاشورا و فرهنگ ایثار و شهادت دانست.

ولی زاده با بیان اینکه رزمندگان امروز حرم ادامه دهندگان راه شهدای هشت سال دفاع مقدس هستند، گفت: امروز شهدای مظلوم حرم در مرزها در مقابل داعشی ها ایستاده اند و اجازه پایمالی خون شهدای آن دوران را به آن ها نمی دهند.

در پایان این مراسم از برخی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس با اهدای لوحی تقدیر شد.