جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

اتریش خواهان افزایش مبادلت اقتصادی با ایران است. - نمایش محتوای خبر

 

 

اتریش خواهان افزایش مبادلت اقتصادی با ایران است.

اتریش خواهان افزایش مبادلت اقتصادی با ایران است.

اتریش خواهان افزایش مبادلت اقتصادی با ایران است.

 

تجار و بازرگانان اتریش، افزایش مبادلات تجاری با ایران ،با توجه به ظرفیت های تولیدی و صنعتی را خواستار شدند.

وزیر اقتصاد ایالت اتریشِ سُفلی که برای برقراری ارتباط تجاریُ و بازرگانی با مناطق مختلف ایران / به استان مرکزی سفر کرده گفت : بیش از 40 مدیرُ و تاجر اتریشی ،داوطلب شدن تا برای افزایش همکاریهای اقتصادی ، ظرفیت های صنعتیُ و کشاورزیُ و گردشگری ایران را بررسی کنند.

در نشست مشترک تجّار و بازرگانان اتریشی با مسئولان استان، خانم بوهوسلاف وزیر اقتصاد ایالت اتریش سُفلی گفت: ایران از فرهنگ و تمدن بسیار غنی برخورداراست و ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری دارد.

اِشتیفت سفیر اتریش در ایران هم گفت : اتریش در سال گذشته بیش از 200 هزار دلار کالا شامل ماشین آلاتُ و مواد اولیه اون به استان مرکزی صادر کرده است.

جعفری رئیس اتاق بازرگانی استان هم از امضای تفاهم نامه بین هیات اقتصادی اتریش و ایران خبر داد.

خانم بوهوسلاف وزیر اقتصاد ایالت اتریش سُفلی، در بدو ورود به اراک در جمع خبرنگاران // فناوری های مدرن نورپردازی / خدمات مشاوره انرژیهای تجدید پذیر موازی با محیط زیست / حمل و نقل / و گازُ و پتروشیمی را مهمترین تولیدات و خدمات این کشور عنوان کرد.

معاون توسعهُ و مدیریتُ و منابع انسانی استاندار هم گفت : استان مرکزی دارای بیش از سه هزار واحد تولیدیُ و صنعتی است و زمینه سرمایه گذاری و صادرات انواع محصولات را به اتریش دارد

افشون گفت که پارسال، حبوبات، انار، لبنیات ، میوه، شیرینی و اجاق گاز به ارزش 52 هزار دلار از استان مرکزی به اتریش صادر شد.