سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

« عید عاشقان » - نمایش محتوای صدا

 

 

« عید عاشقان »

Loading the player...

 

همزمان با حلول عيد سعيد فطر ويژه برنامه «عيد عاشقان» ویژه حلول ماه شوال و عید سعید فطر بصورت زنده در دو روز متوالی از آنتن شبکه صدای آفتاب برای شنوندگان پخش مي‌شود.

این برنامه با محوریت گرامیداشت عید سعید فطر و ایجاد شور و نشاط  معنوی ناشی از اطاعت دستورات الهی و انعکاس شادمانی مردم استان در این عید بزرگ اسلامی و ... به شرح و تبیین فلسفه عید فطر، دعاي عيد فطر حضرت امام سجاد عليه السلام در دعاي چهل و ششم صحيفة سجاديه، بررسی دستاوردهای ماه مبارک رمضان در دعای وداع ماه رمضان، بررسي و بيان آداب و رسوم مراسم عید فطر، كيفيت پرداخت زكات فطره توسط نمايندگان مراجع معظم تقليد و اعمال این روز مبارک در قالب مباحث کارشناسی خواهد پرداخت.

از محورهاي ديگر اين برنامه مي توان به بهره هاي مادي و معنوي، درسهاي ماه مبارك رمضان، تزكيه اخلاقي و مالي، بركات تلاوت قرآن، آثار دعا و مناجات، آبادي مساجد، بركات اطعام و مهمان نوازي و دستگيري از نيازمندان اشاره كرد.

ویژه برنامه «عید عاشقان» فضایی شاد و مفرح همراه با بخش های جذاب و متنوعی از جمله پخش مستقیم نماز با شکوه عید سعید فطر از مصلی بیت المقدس اراک، کارشناس حضوری، خواننده بصورت مهمان تلفنی، گزارش از سطح شهر و مناطق مختلف استان، پخش بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید فطر، موسیقی های شاد و مناسبتی، آیتم طنز در قالب نمایش، ارتباط با مراکز و ... در روز عید فطر و روز بعد آن، از ساعت 8 صبح به مدت 150 دقیقه مهمان خانه های هم استانی های عزیز خواهد بود.

 

تاریخ تولید: 1394

 

تهیه کنندگان: زهرا غیاث آبادی و معصومه فراهانی

گویندگان: گلبرگ طهوری – حمید یعقوبی، لیلا رحیمیان – علیرضا رافعی

گزارشگران: شهرام ترکمانی– احسان مهر پور

نویسندگان: فائزه امینی – نگین عباسینان