جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

«گل نرگس» ویژِه نیمه شعبان - نمایش محتوای صدا

 

 

«گل نرگس» ویژِه نیمه شعبان

Loading the player...

در سالروز خجسته ميلاد با سعادت حضرت حجت بن الحسن المهدی(عج)، ويژه برنامه «گل نرگس» به صورت زنده از ساعت 10 صبح تا 12 روز یکشنبه 2 خرداد 95 تقديم شنوندگان همیشه همراه رادیو آفتاب می ‌شود.

ویژه برنامه «گل نرگس» که با هدف بزرگداشت عید فرخنده نیمه شعبان و ایجاد فضایی شاد و مفرح برای مخاطبان رادیو تهیه و پخش می شود در تلاش است با استناد به آیات و روایات اسلامی به تبیین فلسفه غیبت امام زمان (عج) و بررسی ابعاد مختلف قیام حضرت مهدی(عج) با بهره گیری از علما و اساتید برجسته حوزوی و تشریح تکالیف و وظایف مسلمانان در عصر غیبت، ویژگی منتظران ظهور و پای بندی به وظایف دوران انتظار فرج بپردازد.

این برنامه به تعداد یک برنامه 120 دقیقه ای بصورت زنده با موضوعات اجتماعی و معارف اسلامی در قالب آیتمهای بخش مباحث کارشناسی، ارتباط زنده با گزارشگران سطح شهر در قالب گزارش از جشنهای نیمه شعبان در سراسر استان، حال و هوای مردم در این روز در قالب تلفن های مردمی، مسابقه، پیامک های مردمی، موسیقی و ترانه و ... تلاش می کند علاوه بر تبیین موضوع مناسبتی نیمه شعبان در روز یکشنبه 2 خرداد95 مصادف با روز نیمه شعبان از ساعت 10 صبح به مدت 120 دققیه فضایی شاد و مفرح را همراه با نشاط معنوی برای مخاطبان رادیو استان مرکزی فراهم کند.

مولودی خوانی ویژِه نیمه شعبان، بسته های صوتی کوتاه از کلام امام(ره)و رهبر معظم انقلاب در خصوص مناسبت، ارتباط با هنرمندان، ارتباط با شهرستانها، ارتباط با اداره تبلیغات،اوقاف،شهرداری دیگر بخش های برنامه را تشکیل می دهد

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده: سپیده نوری

اجرای: روشنک رودیان و علیرضا رافعی

گزارشگران: شهرام ترکمانی، سید محمد محمدی و امیر غفاری