جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

«گلبانگ صبح» - نمایش محتوای صدا

 

 

«گلبانگ صبح»

Loading the player...
«گلبانگ صبح»

 

رادیو آفتاب هر روز صبح بجز جمعه ها بعد از خبر شبکه سراسری برنامه صبحگاهی گلبانگ صبح را با پخش زنده یک ساعته تهیه و تقدیم شنوندگان می کند

برنامه صبحگاهی «گلبانگ صبح» با تاکید بر پاسخگویی مسئولان، در راستای تقویت امیدبخشی، ارتقای آگاهی و تعمیق باورهای عمومی و ایجاد شور و نشاط صبحگاهی و با حال و هوای صبحگاهی همراه با بخش های متنوع که هر روز با یک موضع خاص و متناسب با مناسبتهای روز یا هفته بیان می شود، در تلاش است صبحگاه خوبی را در فضایی مفرح در ساعات اولیه صبح برای شنوندگان رادیو محلی استان ایجاد کند.

راديو آفتاب شش روز در هفته در برنامه "گلبانگ صبح" برنامه هاي شنيدني همراه با شادي و نشاط براي مخاطبان خود تدارك ديده است. يكي از آيتم‌هاي اين برنامه بخش پیشخوان است که عناوین روزنامه های صبح را بیان می کند، آیتم طنز برنامه است که در روز های های فرد به نقد مشکلات و مسایل شهری می پردازد. همچنین بخش ارتباط تلفنی با مدیران کل، نمایندگان، فرمانداران، استاندار با توجه به موضوع برنامه صحبت می کنند، گزارش های موضوعی شاد و مفرح در فضاهای ورزشی و پارک ها، آهنگ تندرستی که روزهای زوج پخش می شود، پیامهای ساعت 7:30 بارویکرد اطلاع رسانی و اعلام جدول پخش برنامه های صبح رادیو، هواشناسی استان، پخش موسیقی بی کلام و با کلام و تلفن ها و پیام های مردمی از دیگر بخش های این برنامه می باشد.

این برنامه با همکاری صدابردارن پخش صدای آفتاب همه روزه بجز جمعه ها از ساعت 7:10 به مدت 50 دقیقه تهیه و تقدیم شنوندگان رادیو خواهد بود.

 

تاریخ تولید: 1394

 

عوامل تهیه برنامه:

تهیه کننده: معصومه فراهانی، رمضان یاحقی و علیرضا اهوازی

گوینده: ابوالقاسم علی ابراهیمی، حمید یعقوبی و علیرضا رافعی

دستیار تهیه : اعظم بهمنی

نویسندگان: نگین عباسیان و زهرا احمد لو

گزارشگر: شهرام ترکمانی