جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

«کانون مهر» - نمایش محتوای صدا

 

 

«کانون مهر»

Loading the player...
«کانون مهر»

 

برنامه خانواده محور کانون مهر با آیتم های متنوع و شنیدنی به منظور افزایش آگاهی مخاطبان برای خانواده های استان مرکزی شنبه تا چهارشنبه بصورت زنده پخش می شود.

این برنامه در قالب ترکیبی نمایشی و پخش زنده به تعداد 6 برنامه در هفته هر روز بجز روزهای تعطیل ساعت 9:10 بمدت 50 دقیقه با موضوعات اجتماعی برای مخاطب خانواده و زن با هدف ارشادی تربیتی مهمان کانون گرم خانواده های استان مرکزی می باشد.

رویکرد برنامه کانون مهر ترویج اخلاق اسلامی و علایق دینی و معنوی در خانواده، حفظ آرامش شادی و رضایت در خانواده، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و خانوادگی، تقویت ارزشهای انسانی اسلامی در خانواده و جامعه  است که هر روز با یک بحث کارشناسی با موضوعات روانشناسی کودک، خانواده، پزشکی، تربیتی، کودکان، ازدواج و طلاق، مشاوره مدرسه و ... برای مخاطبان رادیو آفتاب تهیه و پخش می شود و می کوشد با بخش های متنوع آیتم نمایشی، معرفی کتاب،ترانه، گزارش، موسیقی و ... علاوه بر ارائه موضوعات مرتبط با خانه و خانواده و طرح راهکارهای مناسب برای حفظ خانواده ها، فرصت مناسبی را برای ارائه اطلاعات و دانش مرتبط با هر خانواده فراهم آورد.

یادآور می شود، برنامه کانون مهر که حاصل تلاش تنی چند از برنامه سازان رادیو آفتاب است در روز های پنجشنبه ها به مدت یک ساعت و نیم بدون مباحث کارشناسی با تهیه و پخش بخش های تغذیه، دکوراسیون، گل و گیاهان، خانه داری، ارتباط تلفنی، گزارش از روستا، آیتم نمایشی و آیتم بچه های آفتاب تقدیم شنوندگان رادیو آفتاب می شود

 

 

تاریخ تولید: 1394

 

تهیه کنندگان: سپیده نوری و معصومه فراهانی

گویندگان: روشنک رودیان – گلبرگ طهوری

نویسنده: فائزه امینی – نگین عباسیان

دستیار تهیه: رقیه سلیمانی

ساخت آیتم های نمایشی: مینا غفار پور

گزارشگران: سمیه مردانی، اعظم بهمنی، امید کریمی