رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

«کانون مهر» - نمایش محتوای صدا

 

 

«کانون مهر»

«کانون مهر»

شبکه رادیویی آفتاب به منظور افزایش آگاهی مخاطبان در حوزه های خانواده شنبه تا چهارشنبه هر هفته برنامه ای با عنوان کانون مهر را با مخاطب زن و خانواده بصورت زنده تقدیم شنوندگان می کند.

این برنامه در راستای ترویج اخلاق اسلامی و علایق دینی و معنوی در خانواده، حفظ آرامش شادی و رضایت در خانواده، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و خانوادگی، تقویت ارزشهای انسانی اسلامی در خانواده و جامعه و ... در زمینه های پزشکی، تربیتی، کودکان، ازدواج و ... هر روز با یک موضوع و یک کارشناس برای مخاطبان شبکه آفتاب استان مرکزی تهیه و پخش می شود و در مناسبتها به موضوعات ویژه می پردازد.

برنامه کانون مهر که ساختاری خانواده محور دارد، با هدف تقویت و تحکیم بنیان خانواده در قالب ترکیبی ساده در روزهای شبنه تا چهارشنبه با موضوعات ازدواج، تربیت کودک و نوجوان، روانشناسی، پزشکی و آسیب های اجتماعی و ترکیبی نمایشی ویژه روزهای پنجشنبه هر هفته به بیان موضوعات مختلف از نگاه (پدر، مادر، کودک، نوجوان خانواده و همچنین سالمندان) می پردازد و می کوشد با آیتم های متنوع و شنیدنی برای مخاطب، علاوه بر ارائه موضوعات مرتبط با خانه و خانواده و طرح راهکارهای مناسب برای حفظ خانواده ها، فرصت مناسبی را برای ارائه اطلاعات و دانش مرتبط با هر خانواده فراهم آورد.

از آیتم های این برنامه میتوان به گزارش های موضوعی دادگاه خانواده و آموزنده با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، خبرهای پزشکی و بهداشتی، پیامک، تلفن، کارشناس ، گزارش مردمی و ... اشاره کرد.

برنامه کانون مهر به تهیه کنندگی سپیده نوری هر روز بجز جمعه ها از ساعت 9:10 بمدت 50 دقیقه مهمان کانون گرم خانواده های استان مرکزی می باشد