جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

«وخدایی که در این نزدیکی است» - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

«وخدایی که در این نزدیکی است»

تهیه کننده: احمد قلعه نویی

کارگردان: مظفر حسین خانی هزاوه

 تصویر برداران: میثم صفدری، حمید کاظمی و مهدی مرجانی

صدابردار: سیدرضا حسینی

تدوین فهیمه حاج علی بیگی

«و خدایی که در این نزدیکیست» ویژه برنامه زنده سحرهای ماه مبارک رمضان است که هر روز ساعت 3 بامداد تا اذان صبح همراه بینندگان شبکه آفتاب خواهد بود.

این برنامه که در جهت آشنایی هر چه بیشتر مخاطب با آثار، برکات و فضایل ماه مبارک رمضان و انتقال مفاهیم ناب اخلاقی، ارشادی و عرفانی به مخاطب و با موضوع معارف اسلامی تهیه و پخش می شود، می کوشد با ایجاد نشاط معنوی در لحظات اذان گاهی سحرهای ماه مبارک رمضان، با بهره گیری از مباحث کارشناسانان برجسته عرصه دین و مذهب استان جهت شرح آیات و احادیث متناسب با ماه مبارک رمضان و دیگر مباحث مرتبط بصورت زنده نیازهای عرفانی – مذهبی مخاطبان را نیز پاسخگو باشد و لحظات معنوی و آسمانی را برای مخاطبان فراهم می کند.

ویژه برنامه «و خدایی که در این نزدیکی است» که در 30 قسمت 90 دقیقه ای در سحرهای ماه مبارک رمضان قبل از اذان صبح تهیه و پخش می شود، از مضمونی مذهبی و اجتماعی برخوردار است و  بخش های مختلف و متنوع مباحث کارشناسی، قرائت قرآن کريم، شرح دعای روز، قرائت دعای سحر، ادعیه و مناجات خوانی، شعر خوانی، پیامک های مردمی، دعاهای مردمی، معرفی کتاب های مرتبط، وله های حضور مردم در مساجد و دعا و راز ونیاز آنها، فرازی از دعای ابوحمزه ثمالی، تواشیح و ... را شامل می شود.

 

سال تولید: 1396


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __