جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

«هصدا با فلسطین» - نمایش محتوای صدا

 

 

«هصدا با فلسطین»

Loading the player...

«هصدا با فلسطین» ویژِه برنامه روز جهانی قدس است که به منظور انعکاس همراهی، همدلی و همصدایی مردم همیشه درصحنه و ولایتمدار استان مرکزی با مردم مظلوم فلسطین، روز جمعه 11 تیر ماه 95 از شبکه رادیویی آفتاب به سمع شنوندگان می رسد.

با توجه به اهمیت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و نامگذاری این روز بزرگ با عنوان روز جهانی قدس از سوی امام راحل (ره)، ویژه برنامه همصدا با فلسطین با رویکرد تشویق مخاطب به حضور گسترده در راهپیمایی و پوشش رسانه ای مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان تهیه و پخش می شود.

این برنامه تلاش می کند با انعکاس حضور گسترده و لحظه به لحظه مردم همیشه در صحنه استان مرکزی در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن تشریح فعالیت های تجاوز گرانه اسرائیل و آمریکا علیه ملت مظلوم فلسطین و تاریخچه و پیدایش رژیم غاصب اشغالگر قدس، به بررسی چگونگی همبستگی مسلمانان برای آزادی قدس شریف، بررسي نگاه حضرت امام(ره) نسبت به مساله فلسطين و اهميت و جایگاه روز قدس در جهان اسلام  و ... از نگاه کارشناسان بپردازد.

برنامه «همصدا با فلسطین» علاوه بر پرداختن به موضوع بیداری اسلامی با محوریت مبارزه با استکبار جهانی و جنایات آنها در فلسطین با بخش های مختلفی همچون پخش کلام امام خمینی (ره) و رهبری درباره روز قدس، ارتباط با مسئولین استانی، پخش زنده بیانیه روز قدس و سخنرانی از مصلای بیت المقدس اراک، گزارش هایی از حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی عظیم روز قدس، موسیقی های حماسی با کلام و بیکلام و ... همراه مردم در این حماسه بزرگ خواهد بود

ویژه برنامه همصدا با فلسطین در روز جمعه 11 تیر ماه، مصادف با روز جهانی قدس  از ساعت 9 صبح الی 12:30 دقیقه به شکل زنده و مستقیم در شبکه آفتاب تهیه و پخش خواهد

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده: معصومه فراهانی

مجریان : جواد فراهانی – شهپر عسگری

گزارشگران: شهرام ترکمانی – امید کریمی