سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

«محراب عشق» ویژه شبهای قدر - نمایش محتوای صدا

 

 

«محراب عشق» ویژه شبهای قدر

Loading the player...

 

«محراب عشق» عنوان ویژه برنامه شبانگاهی رادیو آفتاب است که درشب های قدر مراسم معنوی و روح بخش احیاء لیالی قدر را انعکاس می دهد

این برنامه در راستای فضاسازی معنوی شبهای احیاء برای مخاطبان، به تبیین جایگاه و اهمیت شبهای قدر، ارزش عبادت و شب زنده­داری، معرفی فضایل و برکات شب­های قدر، انعکاس مطلوب آیین معنوی احیاء و شب زنده داری لیالی قدر در استان مرکزی با محورهای موضوعی نگاهي به سيره و زندگی حضرت علي (ع) و چگونگي ضربت خوردن و شهادت ايشان، حق محوري و عدالت در سيره حضرت علي (ع)، اميرمومنان در انديشه و كلام بزرگان و ... در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان می پردازد.

ویژه برنامه «محراب عشق»، همراه با آیتم های انعکاس آیین شب های قدر از مساجد اراک، پخش مراسم معنوی قرآن به سرگیری و دعای جوشن کبیر، ادعیه، همخوانی، مداحی و مرثیه خوانی بصورت زنده، بسته های کوتاه سخنرانی با موضوعات اخلاقی، مباحث کارشناسی، ارتباط زنده با اماکن مذهبی، گزارش شهرستانها و ... تقدیم شنوندگان رادیو اراک می شود.

محور اصلی این برنامه در باره امام علی علیه السلام و شهادت اشان و نیز شب های قدر است که بصورت زنده  در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان از 30 دقیقه بامداد تا 3 صبح در شب های قدر از شبکه صدای آفتاب استان مرکزی پخش می شود.

 

تاریخ تولید: 1394

 

تهیه کننده: احمد طاهری

گوینده: حمید یعقوبی

نویسنده : فائزه امینی

گزارشگر: شهرام ترکمانی