حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۷

«شکوفه ها» - نمایش محتوای صدا

 

 

«شکوفه ها»

Loading the player...

 

شکوفه های رادیو آفتاب 156 برنامه 15 دقیقه ای ویژه گروه سنی خردسال است که روزهای فرد هفته تقدیم شنوندگان می شود.

این برنامه با ساختار ترکیبی نمایشی به منظور معرفی و ترویج فرهنگ و آموزه های دینی با رویکردی ایرانی اسلامی و تحکیم زیر ساخت های تربیتی، فکری، اعتقادی و انقلابی تهیه و پخش می شود.

برنامه شکوفه ها با رویکرد غنی سازی اوقات فراغت مخاطب و ایجاد لحظات خوش و سرگرم کننده برای خردسالان تلاش می کند علاوه بر تبیین و آموزش مهارتهای زندگی مربوط به گروه سنی آنها، آموزه های دینی، اخلاقی، بهداشتی، آموزش اطلاعات و دانستنیهای مورد نیاز این گروه در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، زمینه رشد اخلاقی و رفتاری، افزایش آگاهی و علایق دینی و حفظ سلامتی و نشاط کودکان و خردسالان استان مرکزی را در قالب آیتم های گفتار، نمایش، موسیقی و سرود فراهم کند

از بخش های متنوع و جذاب این برنامه که با محوریت پرداختن به موضوعات اجتماعی و ورزش و تفریحات سالم تهیه شده، آیتم قصه گویی، بازی، مسابقه، گزارش، موسیقی و ترانه، نمایش، معرفی مشاغل و معرفی خوراکیها است. در آیتم گزارش در فضایی راحت و صمیمی سوالات از زبان یک عروسک مطرح می شود و در آیتم بازی رعایت نظم، مسئولیت پذیری، کمک به دیگران، احترام به والدین، حفظ محیط زیست و ... با رویکرد آموزش مهارت های اجتماعی، فردی، آموزه های دینی و اخلاقی و بهداشت در قالب نمایش، قصه گویی و بازی مورد توجه قرار می گیرد.

برنامه خردسال شکوفه ها سه باکس در هفته در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه ساعت 17:30 به مدت 15 دقیقه از آنتن رادیو استان مرکزی تقدیم علاقمندان برنامه کودک می شود

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده و نویسنده: سهیلا علی

اجرا: الهه پژوهش فر

صدابردار: همکاری صدابرداران پخشجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامتون خوب آموزنده و سرگرم کننده است تایم برنامه... parham ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ ۱۳:۱۶
از مجری خوب و خوش صدا برنامه ممنون که با اجرای خوب... محبوبه ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ ۰۸:۲۸

محبوبه
از مجری خوب و خوش صدا برنامه ممنون که با اجرای خوب و مسلطی که دارند ساعات خوبی رو برای کودکان رقم میزنند.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ ۰۸:۲۸
parham
برنامتون خوب آموزنده و سرگرم کننده است تایم برنامه خیلی کم است لطف کنید تایم رو افزایش بدید تا خرد سالامون بیشتر استفاده کنند.

پاسخ:
ضمن تشکر از شما ، نظر شما به عوامل برنامه ساز برنامه شکوفه ها اعلام شد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ ۱۳:۱۶