«شکوفه ها»

 

«شکوفه ها» عنوان برنامه ای است ویژه گروه سنی خردسال که با ساختار ترکیبی نمایشی به تعداد سه برنامه در هفته از آنتن صدای شبکه آفتاب پخش می شود

این برنامه به منظور آشنایی خردسالان استان مرکزی با مهارتهای زندگی مربوط به گروه سنی آنها و مسایل مختلف آموزشی و تربیتی با آیتم های،گفتار، گزارش تولیدی، نمایش، موسیقی و ترانه تهیه و پخش می شود.

برنامه «شکوفه ها» در فضای شاد و مفرح تلاش می کند علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت مخاطب و ایجاد لحظات خوش و سرگرم کننده برای خردسالان، با آموزش مهارت های فردی، آموزه های دینی، آموزه های اخلاقی، بهداشت فردی و آموزش اطلاعات و دانستنیهای مورد نیاز این گروه در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و ... زمینه رشد اخلاقی و رفتاری، افزایش آگاهی و علایق دینی و حفظ سلامتی و نشاط کودکان و خردسالان استان مرکزی فراهم کند.

از بخش های متنوع و جذاب این برنامه که با محوریت پرداختن به موضوعات اجتماعی و ورزش و تفریحات سالم تهیه شده، آیتم قصه گویی، بازی، مسابقه، گزارش، موسیقی و ترانه، نمایش، معرفی مشاغل و معرفی خوراکیها است. در آیتم گزارش در فضایی راحت و صمیمی سوالات از زبان یک عروسک مطرح می شود و در آیتم بازی رعایت نظم، مسئولیت پذیری، کمک به دیگران، احترام به والدین، حفظ محیط زیست و ... با رویکرد آموزش مهارت های اجتماعی، فردی، آموزه های دینی و اخلاقی و بهداشت در قالب نمایش، قصه گویی و بازی مورد توجه قرار می گیرد.

برنامه «شکوفه ها» به تهیه کنندگی سهیلا علی و اجرای الهه پژوهش فر با همکاری صدابرداران پخش رادیو روزهای زوج هفته ساعت 11:15 به مدت پانزده دقیقه تقدیم شنوندگان صدای شبکه آفتاب استان مرکزی می شود.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

 

برنامه «شکوفه ها» به تهیه کنندگی سهیلا علی و اجرای الهه پژوهش فر با همکاری صدابرداران پخش رادیو تقدیم شنوندگان صدای شبکه آفتاب استان مرکزی می شود.

تاریخ تولید: 1393