جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

«زنگ خدمت» ویژه هفته دولت - نمایش محتوای صدا

 

 

«زنگ خدمت» ویژه هفته دولت

Loading the player...

 

فعالیت های صنعتی و فرهنگی هفته دولت در استان مرکزی با حضور مدیران و شخصیت‌های مرتبط با طرح‌های دولت در ویژه برنامه «زنگ خدمت» منعکس و بررسی می شود.

در این برنامه که با رویکرد هفته دولت و گرامیداشت شهدای هفته دولت بالاخص شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، از آنتن صدای شبکه آفتاب تهیه و پخش می شود، مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی به صورت زنده میهمان برنامه می شوند و علاوه بر انعکاس دستاوردهای استان در طول یکسال در زمینه های مختلف صنعتی، فرهنگی، اقتصادی و... ، عملکرد دستگاه متبوع را به مردم گزارش می دهند.

 بررسی عملكرد دولت در عرصه های مختلف، بررسی لوایح قوانین دولت در راستای اقتصاد مقاومتی و شعار سال، تبیین تلاش های دولت و معرفی پروژه های بزرگ عمرانی و فعالیت های دولت كه در این هفته مورد بهره برداری قرار می گیرد، گفت و گوی صمیمانه با مسئولان دولتی ، دیدگاه های امام (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص نقش و مسئولیت دولت ها از جمله موضوعاتی است كه در این برنامه به ان اشاره می شود. 

برنامه گفتگو محور «زنگ خدمت» در هفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) هر روز در نوبت صبح از ساعت 30 : 8 به مدت بیست دقیقه بطور زنده و مستقیم از استودیوی رادیو آفتاب تقدیم شنوندگان شبکه استانی صدای مرکز اراک می گردد.

 

تاریخ تولید: 1394

 

تهیه کنندگان: علیرضا اهوازی – اعظم بهمنی

گویندگان: شروین پیرهادی – جواد ماستری فراهانی