رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

«افق روشن» صدای آفتاب - نمایش محتوای صدا

 

 

«افق روشن» صدای آفتاب

«افق روشن» صدای آفتاب

 
 

 

«افق روشن» عنوان برنامه ای است ترکیبی که با محوریت فعالیت های اقتصادی و بر مبنای مستند رادیویی در قالب 5 برنامه 30 دقیقه ای ویژه استان مرکزی در هر ماه یک برنامه تهیه و از شبکه صدای آفتاب و دیگر مراکز استانها پخش می شود.

این برنامه با هدف افزایش امید و نشاط و گسترش تفکر خلاق در مخاطب بصورت مجله ای و موضوع محور مباحث اقتصادی را با دعوت از مسئولین و صاحبنظران سطح استان در ابعاد مختلف دنبال می کند

برنامه «افق روشن» با رویکردی اطلاعاتی– آموزشی می کوشد در هر برنامه ضمن معرفی یک نخبه، کارآفرین، ظرفیت های اقتصادی استان و مشاغل خانگی، موضوعات سبک زندگی، اصلاح الگوی مصرف، صرفه جویی، پرهیز از تجمل گرایی و ... را نیز مورد توجه قرار دهد.

همچنین در این برنامه با بهره گیری از کارشناسان سطح استان به تبیین موضوعات مرتبط با توسعه اقتصادی و افق پیشروی استان در زمینه های مختلف پرداخته می شود و با آيتم هاي مختلفي مانند گزارش مردمي، مصاحبه ، موسیقی و ... همراه مي باشد.

برنامه «افق روشن» را محسن ساسانی تهیه کنندگی می کند که با همراهی حسین شاه میرزایی بعنوان گزارشگر، رقیه سلیمانی نویسنده و حمید یعغوبی بعنوان گوینده و مجری در قالب یک برنامه در ماه از ساعت 21:30 به مدت نیم ساعت تقدیم شنوندگان شبکه رادیویی آفتاب می شود.