رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

«اذان تا اذان» ویژه شب نیمه شعبان - نمایش محتوای صدا

 

 

«اذان تا اذان» ویژه شب نیمه شعبان

«اذان تا اذان» ویژه شب نیمه شعبان

 

 
به مناسبت میلاد مسعود منجی عالم بشریت صاحب الزمان حضرت قائم (عج) ویژه برنامه «اذان تا اذان» به تهیه کنندگی سپیده نوری از اذان مغرب روز پنجشنبه 22 خرداد 93 تا ساعت 30 دقیقه بامداد روز جمعه بصورت زنده تقدیم شنوندگان رادیو می شود.
این برنامه در راستای نهادینه کردن باور مهدوی و ارتقای سطح معرفت و ایمان روشن بینانه به مهدویت در تلاش است در شب میلاد حضرت ولی عصر (عج) ضمن گرامیداشت شب میلاد آن امام عظیم شان و ایجاد فضای معنوی و عرفانی برای مخاطبان رادیو ، با حضور و همراهی کارشناسان حوزه دین و معارف اسلامی به بررسی قیام جهانی حضرت ولی عصرعج، جهانی شدن مهدویت و فلسفه غیبت امام زمان (عج) بپردازد.
ویژِه برنامه «اذان تا اذان» با موضوع معارف اسلامی ، با اجرای بهنام مشهدی همراه با آیتمهای متنوعی شامل اعمال شب نیمه شعبان، گزارش های مردمی، تلفن های مردمی، دل نوشته های شنوندگان که در قالب مسابقه پیامکی اجرا می شود، مولودی خوانی، موسیقی و سرود، بحث کارشناسی با موضوع مهدویت و انعکاس جشن های مردمی تقدیم مخاطبان شب زنده دار شبکه رادیویی آفتاب می شود.
گفتنی است این برنامه با نویسندگی فائزه امینی و گزارشهای شهرام ترکمانی پنجشنبه شب 22 خرداد 93 مصادف با شب نیمه شعبان از ساعت 20:30 به مدت 150 دقیقه از شبکه صدای آفتاب پخش می شود.